Yhteystiedot

Johtokunta

 

Puheenjohtaja
Tuomas Multala 0500 401 405 tmultala(at)gmail.com
Seppo Varmavuo, varapuheenjohtaja 0400 528 583 seppo(at)varmavuo.com
Sihteeri
Mika Loukkalahti 050 559 2940 mika.loukkalahti(at)helen.fi
Heli Heilimo, varasihteeri 050 309 6080 heli.heilimo(at)gmail.com
Kilpailuvaliokunta
Seppo Varmavuo 0400 528 583 seppo(at)varmavuo.com
 
Kuntovaliokunta
Jarmo Hyvönen 040 562 9395 jarmo.hyvonen(at)kolumbus.fi
Reijo Krook, varajäsen 045 108 6090 reijo.krook(at)gmail.com
Nuorisovaliokunta
Simo Toivonen 050 562 6567 simpetee(at)gmail.com
Jaakko Pitkänen, varajäsen 050 345 8134 jaakko.kullervo.pitkanen(at)gmail.com
Talousvaliokunta
Ari Enroth 040 700 9131 ari.enroth(at)proagria.fi
Ilkka Ojapalo, varajäsen 050 540 9357 ojapalot(at)dlc.fi
Tiedotusvaliokunta
Seura etsii tiedottajaa. Mika Loukkalahti hoitaa johtokunnan osuuden.
 
Valmennusvaliokunta
Antti Paasikoski 040 763 2070 valmennus(at)rajamaenrykmentti.fi
Pyry Niemi, varajäsen 050 341 5584 valmennus(at)rajamaenrykmentti.fi
Markkinointivaliokunta
Markus Turunen 050 377 4939 markus.turunen(at)gmail.com
 

Muut

 

Kilpailuihin ilmoittaja ja karttavastaava
Ari Enroth Metsomäentie 14, 01260 Vantaa
040 700 9131
ari.enroth(at)proagria.fi
Jäsenrekisterin hoitaja
Ilkka Ojapalo Sjökullantie 20, 02520 Lapinkylä
050 540 9357
ojapalot(at)dlc.fi
RR-sivujen webmaster
Lauri Laajaniemi laurilaajaniemi(at)gmail.com

Comments are closed.