Seuran kehittämispäivä 21.1. Kiljavalla

Rykmentti järjestää lauantaina 21.1. seuran kehittämispäivän Kiljavan Opistolla klo 10-14.30. Päivän aikana on tarkoitus tutustua seurakyselystä saatuihin tuloksiin ja miettiä mihin suuntaan seuraa halutaan kehittää. Ensi lauantaina sinulla on erinomainen mahdollisuus tulla kuulluksi niin kilpailijana, harrastajana kuin junnunakin. Jokainen idea ja toive on tärkeä, kun luodaan suuntaviivoja tulevaan.

Päivän ohjelma ilmoittautumisohjeineen avautuu alla olevasta linkistä. Jos et ehdi osallistua koko päivään, niin tule ainakin käymään. Päivän aikana sinulla on myös mahdollisuus sovittaa ja tilata seura-asuja ensi kaudelle. Toivomme ennakkoilmoittautumista.

Seurapäivä 21.1. ohjelma

Bookmark the permalink.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *