RR:n iltarastien tulosarkisto 2011 ->

Vanhemmat tulokset täältä.

Selaa vuoteen:


Tulokset 2020

VUODEN 2020 ILTARASTIKAUSI ON SAATU PÄÄTÖKSEEN!

KORONA-VAROTOIMIA NOUDATTAEN SAIMME VIETYÄ KAUDEN LÄPI ILMAN KORONA-ALTISTUMISIA. KIITOS KAIKILLE ILTARASTITAPAHTUMIIN JA OMATOIMIRASTEILLE OSALLISTUNEILLE.

TERVEISIN RR:n Iltarastitiimi

Pvm Maasto Radat Opastus / paikoitus Reittihärveli
14.4. PERUTTU
21.4. PERUTTU
28.4.-18.5. Pietarinmäki OMATOIMIRASTIT Klaukkala Teollisuustie (58) Reittihärveli
5.5.-25.5 Vuolteenmäki, Palojoki OMATOIMIRASTIT – Ratamestarin terveiset Haavistontie 45, n.400 m tieltä nro 130 Vanha Hämeenlinnantie Reittihärveli
12.5.-1.6. Parkkimäki OMATOIMIRASTIT Kirkonkylän liikuntapuisto, tie1311 /Suojalantie Reittihärveli
19.5.-8.6. Solttilannummi, etelä OMATOIMIRASTIT: A,B,C,D(+pysu) PySu harjoituskielto Tie 25 Hangonväylä 1287, Rajamäen risteyksestä 1,2 km länteen Reittihärveli
26.5.-15.6. Nummenpää, urheilukenttä OMATOIMIRASTIT: A,B,C,D,TR,RR Tie 1322 Perttula-Selki, Leppälammentien risteys Reittihärveli
2.6. Salmelanmäki A,B,C,D Tie 45 Nukari, Penttiläntien risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
3.6.-8.6. Salmelanmäki OMATOIMIRASTIT A,B,C,D Hovilantie 50, Parkki Hovilantien varressa Reittihärveli
9.6. Haaviskoppeli A,B,C,D Tie 133 Vihtijärvi-Karkkila Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
10.6.-15.6. Haaviskoppeli OMATOIMIRASTIT A,B,C,D Tietä 133 Vihtijärveltä n 2 km Karkkilantie 220 kohdalta risteyksestä n 400 m etelään Reittihärveli
16.6. Partionummi, RaKe:n maja A,B,C,D + pysu Kiljavantie 231, Rajamäen risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
23.6. Alhonniittu, pohjoinen A,B,C,D Tie 1311 Nurmijärvi-Rajamäki, Kulomäentien risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
24.-29.6. Alhonniittu, pohjoinen OMATOIMIRASTIT Tie 1311 Nurmijärvi-Rajamäki tieltä, Kulomäentie 91 Reittihärveli
30.6. Paraatinkallio, itä A,B,C,D Tie 11475 Siippoontie, Vt3:n yli itään n. 2km Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
1.7.-6.7. Paraatinkallio, itä OMATOIMIRASTIT Tie 11475 Siippoontie, Vt3:n yli itään n. 2km Elomaa Reittihärveli
28.7. Rokokallio A,B,C,D Vihtijärvi, Vihtijärventie/Lustikullantie Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
29.7.-3.8. Rokokallio OMATOIMIRASTIT Vihtijärvi, lähtöpaikka: Lustikullantie (44)
4.8. Solttilannummi, Herunen A,B,C,D+pysu. Pyöräsuunnistusradat ovat SM-pyöräsuunnistuksen harjoituskieltoalueen ulkopuolella, mutta karttamyynti ja tulospalvelu ovat samassa paikassa kuin muilla radoilla. SM-pysuun osallistuvat eivät saa mennä Solttilannummen normisuunnistusradoille. Tie 11355 Herustentie, Solttilantien risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
5.- 10.8. Solttilannummi, Herunen OMATOIMIRASTIT Tie 11355 Herustentie=>Solttilantie => Kesätie
11.8. Alhonniittu, etelä A,B,CV,C,D,TR,RR Alhonniittu 11.8 kuntorastikuvaus Tie 1311 Nurmijärvi-Rajamäki, Alhonniituntien risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
12.-17.8. Alhonniittu, etelä OMATOIMIRASTIT, karttalinkki myClubissa ja painettuja kartoja Klaukkalan Team Sportiasta 12.8 alkaen Tie 1311 Nurmijärvi-Rajamäki – Alhonniituntie
18.8. Pinninnummi, Rajamäki A,B,C,D,TR,RR, seuran mestaruuskisa RR- ja TR-sarjat Tie 1311 Rajamäki, Urttilantien risteys Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
19.-24.8. Pinninnummi, Rajamäki OMATOIMIRASTIT; karttalinkki myClubissa ja Rastilippu.fi:ssä ja painettuja kartoja Klaukkalan Team Sportiasta 19.8 alkaen Tie 1311 Rajamäki, Urttilantien risteys->Isokalliontie->Teppolantie->urheilukenttä
25.8. Ylimmäinen A,B,C,D, seuran päivämestaruuskisa suorat radat Tie 133 Vihtijärvi-Karkkila, Karkkilantie 285 Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
26.-31.8. Ylimmäinen OMATOIMIRASTIT A,B,C,D Tie 133 Vihtijärvi-Karkkila, Karkkilantie 203 kohdalta pohjoiseen lähtevä paikallistie. Parkki ja radat Karkkilantien pohjoispuolella
1.9. Kirkonkylä, sprintti A,B,C,D, seuran sprinttimestaruuskisa.
HUOM! Ei omatoimirasteja!
Tie 1311 Nurmijärvi Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
8.9. Paraatinkallio, etelä A,B,C,D+YÖ Tie 11475 Siippoontie, Vt3:n yli itään n. 500m T iltarastit
V iltarastit
T yö
V yö
Reittihärveli
9.9.-14.9. Paraatinkallio, etelä OMATOIMIRASTIT A,B,C, D (+yö, heijastimet rasteilla) Tie 11475 Siippoontie, Vt3:n yli itään n. 500m, Haapakorventie 41
15.9. Alhonniittu, itä A,B,C,D+YÖ Tie 1321 Nurmijärvi-Nukari, Keikkumäentien risteys T iltarastit
V iltarastit
T yö
V yö
Reittihärveli
16.9.- 21.9. Alhonniittu, itä OMATOIMIRASTIT A,B,C,D (+yö, heijastimet rasteilla) Keikkumäentie 218 kohdalla peltoparkki lähellä lähtöpaikkaa
22.9. Sofieberg A,B,C,D+YÖ Tie 45 Nukari, Lähtö n.19.00-20.00 T iltarastit
V iltarastit
T yö
V yö
Reittihärveli
23.9.-28.9. Sofieberg OMATOIMIRASTIT A,B,CVaativa,C,D+YÖ Tie 45 Nukari Hämeentie => Alhontie, katso P kartasta
29.9. Röykkä, hiekkakuoppa A,B,C,D+YÖ, seuran yömestaruuskisa Tie 132 Röykkä T iltarastit
V iltarastit
T yörastit
V yörastit
Reittihärveli
30.9.- 5.10. Röykkä, hiekkakuoppa OMATOIMIRASTIT A,B,CVaativa,C,D+YÖ Tie 132 Röykän keskustasta n.1km pohjoiseen
6.10. Partionummi, SRK A,B,C,D+YÖ Tie 11299 Kiljavantie, Sääksjärventien risteys T iltarastit
V iltarastit
T yörastit
V yörastit
Reittihärveli
7.10.- 12.10. Partionummi,SRK OMATOIMIRASTIT A,B,C,D+YÖ Tie 11299 Kiljavantie=>Sääksjärventie, Sääksin leirikeskus
13.10. Käpylännummi, hautausmaa A,B,C,D+YÖ
iltarastit 16.00-17.30, yörastit 18.00-19.00
Ajanoton teknisen vian vuoksi iltarastitulokset ja väliajat ainoastaan Rastilippi.fi:ssa – linkki ohessa.
Yörastitulokset normaalit OK
T iltarastit
V iltarastit
.
.
.
T yörastit
V yörastit
Reittihärveli
14.-19.10. Käpylännummi, hautausmaa OMATOIMIRASTIT A,B,C,D+YÖ Tie 1311 Rajamäki => Astrakanintie
20.10. Kiljavannummi, Sääksi A,B,C,D+YÖ
iltarastit 16.00-17.00, yörastit 18.00-19.00,
maali suljetaan 20.30
Tie 11299 Kiljavantie, Sääksjärventien risteys T iltarastit
V iltarastit
T yörastit
V yörastit
Reittihärveli
21.-26.10 Kiljavannummi, Sääksi OMATOIMIRASTIT A,B,C,D
(rasteilla heijastimet myös yösuunnistusta varten)
Tie 11299 Kiljavantie=>Sääksjärventie, uimarannan parkkipaikka
27.10. Palojoki, koulu A,B,C,D+YÖ Palojoki, Koulunkulmantien risteys T iltarastit
V iltarastit
T yörastit
V yörastit
Reittihärveli
ke28.10-pe30.10. Palojoki, koulu OMATOIMIRASTIT A,B,C,D + yösuunnistus mahdollista
HUOM! MAASTOON MENEMINEN EHDOTTOMASTI KIELLETTY VIIKONLOPPUNA LA 31.10- SU 1.11, ALUEELLA METSÄSTÄJIÄ JAHDISSA!!
Palojoen koulu, Koulunkulmantie

Tulokset 2019

24.11 juostun Rykmentin mailin tulokset

Seuran vuoden 2019 mestaruuskisojen pistetaulukko (pisteet osanottajamäärän mukaan, voittajalle ylimääräinen piste, tasapisteissä ratkaisee 1. voittojen määrä, 2. osallistumisten määrä, 3. päiväkisan järjestys

Kiitos kaikille osallistujille iltarastikaudesta 2019, keväällä 2020 jatketaan huhtikuussa. Reipasta talvikautta kaikille! T. RR iltarastitiimi

Pvm Maasto Radat Tulokset
16.4. Parkkimäki, pesäpallokenttä A, B, C, D TuloksetVäliajat
23.4. Pietarinmäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
ma 29.4. Haikala, koulu A, B, C, D TuloksetVäliajat
la 4.5. URP kuntosuunnistus lauantai A, B, C TuloksetVäliajat
su 5.5. URP kuntosuunnistus sunnuntai A, B, C TuloksetVäliajat
7.5. Ylimmäinen iltarastit A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
pe 10.5. Rogaining-iltarastit yhteislähtö klo 18:00 Tulokset
14.5. Solttilannummi, etelä A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
21.5. Nummenpää, urheilukenttä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
28.5. Vuolteenmäki, Palojoki A, B, C, D TuloksetVäliajat
4.6. Jätinlukot, Suomies A, B, C, D TuloksetVäliajat
11.6. Rokokallio A, B, C, D TuloksetVäliajat
18.6. Alhonniittu, pohjoinen A, B, C, D TuloksetVäliajatReittihärveli
25.6. Paraatinkallio, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
30.7. Solttilannummi, Herunen A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
6.8. Alhonniittu, etelä iltarastit A, B, C, D TuloksetVäliajat
6.8. Alhonniittu, Rakentajarastit A, B, C TuloksetVäliajat
13.8. Teilinummi A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
20.8. Pinninnummi, Rajamäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
27.8. Partionummi, RaKe:n maja A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
3.9. Metsäkylä, koulu A, B, C, D TuloksetVäliajat
10.9. Rajamäki, sprintti A, B, C, D TuloksetVäliajat
17.9. Alhonniittu, itä A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
24.9. Sofieberg, Nukari A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
1.10. Röykkä, hiekkakuoppa A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
8.10. Partionummi, SRK A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
15.10. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
22.10. Kiljavannummi, Sääksi A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
29.10. Palojoki, koulu A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö

Tulokset 2018

RR 2018 seuran mestaruuskisojen pisteet

Pvm Maasto Radat Tulokset
17.4. Parkkimäki, pesäpallokenttä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
24.4. Pietarinmäki A, B, C, D TuloksetVäliajat
ke 2.5. Haikala, koulu A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
lau 5.5. URP 1.pvä Vihtijärvi A, B, C Tulokset lauantaiVäliajat lauantai
sun 6.5. URP 2.pvä Vihtijärvi A, B, C Tulokset sunnuntaiVäliajat sunnuntai
8.5. Rokokallio-Haaviskoppeli A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
15.5. Vuolteenmäki A, B, C, D TuloksetVäliajat
22.5. Nummenpää, urheilukenttä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
29.5. Teilinummi A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat , korjattu 2.6.2018
5.6. Solttilannummi, etelä A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
12.6. Paraatinkallio, itä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
19.6. Metsäkylä-Mäntysalo A, B, C, D TuloksetVäliajat
26.6. Alhonniittu, pohjoinen A, B, C, D TuloksetVäliajat
31.7. Solttilannummi, Herunen A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat, korjattu 7.8.2018
7.8. Alhonniittu, etelä A, B, C, R, TR, RR TuloksetVäliajat
14.8. Klaukkala A, B, C, D sprintti TuloksetVäliajat
21.8. Rokokallio A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
28.8. Partionummi, RaKe:n maja A, B, C, D + pyörä TuloksetVäliajat
4.9. Metsäkylän koulu A, B, C, D, TR, RR + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
11.9. Alhonniittu, itä A, B, C, D + yö + RKM Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
RKM-TuloksetRKM-Väliajat
18.9. Jätinlukot, Suomies A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
25.9. Pinninnummi A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
2.10. Röykkä, hiekkakuoppa A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
9.10. Partionummi, SRK A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
16.10. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
23.10. Kiljavannummi, Sääksi A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat
30.10. Palojoki, koulu A, B, C, C-helppo, D + yö Ilta-TuloksetIlta-Väliajat
Yö-TuloksetYö-Väliajat

Tulokset 2017

RR-mestaruuspisteet-2017, aikuiset

Nuorten seuramestaruuspisteet 2017 16-sarjaan asti

Pvm Kartta Radat Opastus / Tulokset
18.4. Parkkimäki, pesäpallokenttä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat korjattu / 23.4.2017
25.4. Pietarinmäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
2.5. Haikala, koulu A, B, C, D TuloksetVäliajat
6.-7.5. Uudenmaan Rastipäivät 1. pvä Lauantai: A, B, C Lauantai-TuloksetLauantai-Väliajat
Uudenmaan Rastipäivät 2. pvä Sunnuntai: A, B, C Sunnuntai-TuloksetSunnuntai-Väliajat
9.5. Partionummi, Kehityksen maja A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
16.5. Vaaksi, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
23.5. Nummenpää, urheilukenttä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
30.5. Salmelanmäki A, B, C, D TuloksetVäliajat
6.6. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D, pyörä TuloksetVäliajat
13.6. Rokokallio A, B, C, D TuloksetVäliajat
20.6. Klaukkalan Metsäkylä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
27.6. Paraatinkallio, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
1.8. Solttilannummi A, B, C, D, TR, RR, pyörä TuloksetVäliajat
8.8. Alhonniittu, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
15.8. Alhonniittu, etelä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
15.8. RAKENTAJA-RASTIT Alhonniittu A, B, C TuloksetVäliajat
20.8. Karjalan Liiton mestaruus Alhonniittu, etelä TuloksetVäliajat
22.8. Nurmijärvi, kk. A, B, C, D + sm-sprintti TuloksetVäliajat
29.8. Vuolteenmäki, Palojoki A, B, C, D, TR, RR + sm-päivä TuloksetVäliajat
5.9. Teilinummi A, B, C, D, pyörä + yö TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
12.9. Alhonniittu, pohj. A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-VäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
19.9. Metsäkylä, koulu A, B, C, D + yö Ilta-TuloksetIlta-VäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
26.9. Vuolteenmäki, etelä A, B, C, D + sm-yö ilta-Tuloksetilta-VäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
3.10. Röykkä, hiekkakuoppa A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
10.10. Partionummi, SRK iltarastit A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
17.10. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D + yö TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
24.10. Kiljavannummi, Sääksin p-paikka A, B, C, D TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat
31.10. Palojoki, koulu A, B, C, D TuloksetVäliajatYö-TuloksetYö-Väliajat

Tulokset 2016

Pvm Maasto Radat Tulokset
12.4. Klaukkala A, B, C, D: korttelirastit TuloksetVäliajat
19.4. Tornimäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
26.4. Parkkimäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
3.5. Suomies, koulu A, B, C, D TuloksetVäliajat
7-8.5. URP-kuntosuunnistus A, B tästä kisasivuille »
10.5. Haikala A, B, C, D, TR, RR Iltarastit TuloksetIltarastit Väliajat
Rakentajarastit Rakentajarastit TuloksetRakentajarastit Väliajat
17.5. Vaaksi, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
24.5. Pitkämäki A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
31.5. Nummenpää-Röykkä A, B, C, D TuloksetVäliajat
7.6. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D, pyörä TuloksetVäliajat
14.6 Rokokallio A, B, C, D TuloksetVäliajat
21.6. Metsäkylä-Mäntysalo A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
28.6. Paraatinkallio, itä A, B, C, D, TR, RR TuloksetVäliajat
2.8. Herunen-Solttilannummi A, B, C, D, TR, RR, pyörä TuloksetVäliajat
9.8. Lepsämä-Gästerby A, B, C, D TuloksetVäliajat
16.8. Alhonniittu, itä A, B, C, D TuloksetVäliajat
23.8. Alhonniittu, etelä A, B, C, D Tulokset (päivitetty 4.9.16)Väliajat (päivitetty 4.9.16)
30.8. Partionummi, RaKe:n maja A, B, C, D, TR, RR, pyörä TuloksetVäliajat
6.9. Rajamäki A, B, C, D: sprintti TuloksetVäliajat
13.9. Teilinummi, Nukari A, B, C, D iltarastit TuloksetVäliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö
20.9. Vuolteenmäki, Palojoki A, B, C, D + yö TuloksetVäliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö
27.9. Märkiö, Partionummi A, B, C, D + yö Tulokset (päivitetty 1.10.)Väliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yö (päivitetty 1.10)Väliajat yö
4.10. Röykkä, hiekkakuoppa A, B, C, D + yö TuloksetVäliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö
11.10. Partionummi, SRK A, B, C, D + yö Tulokset Väliajat (päivitetty 16.10)
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö
18.10. Käpylännummi, hautausmaa A, B, C, D + yö Tulokset Väliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö
25.10 Palojoki, koulu A, B, C, D + yö Tulokset Väliajat
A, B, C, D yörastit Tulokset yöVäliajat yö

Tulokset 2015

RR-mestaruussarjan pisteet

No Pvm Maasto Tulokset
1. 14.4. Parkkimäki TuloksetVäliajat
2. 21.4. Metsäkylä, koulu TuloksetVäliajat
3. 28.4. Suomies TuloksetVäliajat
4. 5.5. Tornimäki TuloksetVäliajat
5. 12.5. Vaaksi, itä TuloksetVäliajat
6. 19.5. Pitkämäki TuloksetVäliajat
7. 26.5. Röykkä, hiekkakuoppa TuloksetVäliajat
8. 2.6. Nummenpää-Röykkä TuloksetVäliajat
9. 9.6. Rokokallio TuloksetVäliajat
10. 16.6. Paraatinkallio, itä TuloksetVäliajat
11. 23.6. Pietarinmäki TuloksetVäliajat
12. 28.7. Käpylännummi, hautausmaa TuloksetVäliajat
13. 4.8. Metsäkylä-Mäntysalo, piha TuloksetVäliajat
14. 11.8. Löytlammi TuloksetVäliajat
15. 18.8. Nukari TuloksetVäliajat
16. 25.8. Lepsämä II TuloksetVäliajat
17. 1.9. Partionummi, RaKe:n maja TuloksetVäliajat
18. 8.9. Klaukkala, sprintti TuloksetVäliajat
19. 15.9. Paraatinkallio, etelä iltarastit TuloksetVäliajat
Paraatinkallio, etelä yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
20. 22.9. Alhonniittu, itä iltarastit Ilta TuloksetIlta Väliajat
Alhonniittu, itä yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
RAKENTAJIEN RASTIT, NURMIJÄRVI 22.9.2015 RKM TuloksetRKM Väliajat
21. 29.9. Märkiö, Astrakan Ilta TuloksetIlta Väliajat
Märkiö, Astrakan yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
22. 6.10. Röykkä, hiekkakuoppa iltarastit Ilta TuloksetIlta Väliajat
Röykkä hiekkakuoppa yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
23. 13.10. Partionummi, SRK iltarastit
HUOM! KORJATUT TULOKSET / 17.10.
Ilta TuloksetIlta Väliajat
Partionummi, SRK yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
24. 20.10. Käpylännummi, hautausmaa Ilta TuloksetIlta Väliajat
Käpylännummi, hautausmaa yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
25. 27.10. Palojoki, koulu Ilta TuloksetIlta Väliajat
Palojoki yörastit Yö TuloksetYö Väliajat
7.11. RYKMENTIN MAILI HUOM! lopputulos sisältää ikähyvityksen! Maili TuloksetMaili Väliajat

Tulokset 2014

Rykmentin maili

TuloksetVäliajat

Seuranmestaruus

Päivä 2.9. Alhonniittu
Sprintti 9.9. Nurmijärvi
Yö 23.9. Salmelanmäki

No Pvm Maasto Tulokset
1. 15.4. Parkkimäki TuloksetVäliajat
2. 22.4. Metsäkylä, koulu TuloksetVäliajat
3. 29.4. Suomies TuloksetVäliajat
4. 6.5. Vaaksi, itä TuloksetVäliajat
5. 13.5. Pietarinmäki TuloksetVäliajat
6. 20.5. Pitkämäki TuloksetVäliajat
7. 27.5. Astrakan TuloksetVäliajat
8. 3.6. Nummenpää-Röykkä TuloksetVäliajat
9. 10.6. Kytäjä TuloksetVäliajat
10. 17.6. Käpylännummi TuloksetVäliajat
11. 24.6. Paraatinkallio, itä TuloksetVäliajat
12. 29.7. Metsäkylä-Mäntysalo TuloksetVäliajat
13. 5.8. Partionummi TuloksetVäliajatSarjasuunnistus TuloksetSarjasuunnistus Väliajat
14. 12.8. Löytlammi TuloksetVäliajat
15. 19.8. Perttula TuloksetVäliajat
16. 26.8. Lepsämä-Gästerby TuloksetVäliajatTulokset RKMVäliajat RKM
17. 2.9. Alhonniittu, itä TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
18. 9.9. Nurmijärvi, sprintti TuloksetVäliajat
19. 16.9. Paraatinkallio, etelä TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
20. 23.9. Salmelanmäki TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
21. 30.9. Märkiö TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
22. 7.10. Röykkä, hiekkakuoppa TuloksetVäliajat Tulokset yöVäliajat yö
23. 14.10. Partionummi, SRK TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
24. 21.10. Käpylännummi, hautausmaa TuloksetVäliajatTulokset yöVäliajat yö
25. 28.10. Palojoki, koulu TuloksetVäliajat Tulokset yöVäliajat yö

Tulokset 2013

Tilastot

RYKMENTIN MESTARUUSSARJAN TULOKSET

29.10.2013 Palojoki YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

29.10.2013 Palojoki ILTARASTIT

Tulokset
Väliajat

22.10.2013 Käpylännummi YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

22.10.2013 ILTARASTIT Käpylännummi

Tulokset
Väliajat

15.10.2013 Partionummi SRK YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

15.10.2013 ILTARASTIT Partionummi SRK

Tulokset
Väliajat

SEURAMESTARUUS SPRINTTI 7.5.2013 PARKKIMÄKI(päivitetty 17.10.2013)

Tulokset
Väliajat

8.10.2013 Röykkä sairaala YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

8.10.2013 ILTARASTIT Röykkä sairaala (päivitetyt tulokset 17.10.2013)

Tulokset
Väliajat

1.10.2013 Astrakan YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

1.10.2013 ILTARASTIT Astrakan (päivitetyt tulokset 17.10.2013)

Tulokset
Väliajat

24.09.2013 Lepsämä YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

24.09.2013 ILTARASTIT Lepsämä

Tulokset
Väliajat

17.09.2013 Salmelanmäki YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

17.09.2013 ILTARASTIT Salmelanmäki

Tulokset
Väliajat

10.09.2013 Metsäkylä-Mäntysalo YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

10.09.2013 ILTARASTIT Metsäkylä-Mäntysalo

Tulokset
Väliajat

03.09.2013 Metsäkylä YÖRASTIT

Tulokset
Väliajat

03.09.2013 SEURAOTTELU KeU/Pihkan Metsäkylä

Tulokset sarjoittain
Väliajat sarjoittain
Tulokset radoittain
Väliajat radoittain

03.09.2013 ILTARASTIT Metsäkylä

Tulokset
Väliajat

27.08.2013 ILTARASTIT Löytlammi

Tulokset
Väliajat

20.08.2013 ILTARASTIT Alhonniittu, itä

Tulokset
Väliajat

13.08.2013 ILTARASTIT Perttula / Valkjärven koulu

Tulokset
Väliajat

06.08.2013 ILTARASTIT Partionummi

Tulokset
Väliajat

30.07.2013 ILTARASTIT Röykän sairaala

Tulokset
Väliajat

25.06.2013 ILTARASTIT Paraatinkallio itä

Tulokset
Väliajat

18.06.2013 ILTARASTIT Käpylännummi, pyöräsuunnistuksen osallistujat lisätty

Tulokset
Väliajat

11.06.2013 ILTARASTIT Nummenpää

Tulokset
Väliajat

04.06.2013 ILTARASTIT Pitkämäki

Tulokset
Väliajat

28.05.2013 ILTARASTIT Klaukkala Pietarinmäki

Tulokset
Väliajat

21.05.2013 ILTARASTIT Astrakan

Tulokset
Väliajat

16.05.2013 NUORTEN SARJASUUNNISTUS Partionummi

Tulokset
Väliajat

14.05.2013 ILTARASTIT Vaaksi itä

Tulokset
Väliajat

07.05.2013 ILTARASTIT Parkkimäki sprintti

Tulokset
Väliajat

29.04.2013 ILTARASTIT Suomies

Tulokset
Väliajat

23.04.2013 ILTARASTIT Metsäkylä

Tulokset
Väliajat

16.04.2013 ILTARASTIT Alhonniittu

Tulokset
Väliajat


Tulokset 2012

30.10.2012 YÖRASTIT, Palojoki

Tulokset
Väliajat


23.10.2012 YÖRASTIT, Käpylännummi

Tulokset
Väliajat


23.10.2012 ILTARASTIT Käpylännummi

Tulokset
Väliajat


16.10.2012 YÖRASTIT, Partionummi

Tulokset
Väliajat


16.10.2012 ILTARASTIT Partionummi

Tulokset
Väliajat


9.10.2012 YÖRASTIT, Röykkä hiekkakuoppa

Tulokset
Väliajat


9.10.2012 ILTARASTIT Röykkä hiekkakuoppa

Tulokset
Väliajat


2.10.2012 YÖRASTIT, Metsäkylä-Mäntysalo

Tulokset
Väliajat


2.10.2012 ILTARASTIT, Metsäkylä-Mäntysalo

Tulokset
Väliajat


25.9.2012 YÖRASTIT, Löytlammi

Tulokset
Väliajat


25.9.2012 ILTARASTIT, Löytlammi

Tulokset
Väliajat


18.9.2012 YÖRASTIT, Nukari

Tulokset
Väliajat


18.9.2012 ILTARASTIT, Nukari

Tulokset
Väliajat


11.9.2012 YÖRASTIT, Alhonniittu

Tulokset
Väliajat


11.9.2012 ILTARASTIT, Alhonniittu

Tulokset
Väliajat


4.9.2012 Nuorten sarjasuunnistus, Paraatinkallio
TULOKSET SARJOITTAIN

Tulokset
Väliajat


4.9.2012 YÖRASTIT, Paraatinkallio

Tulokset
Väliajat


4.9.2012 ILTARASTIT, Paraatinkallio

Tulokset
Väliajat


28.8.2012 ILTARASTIT, Metsäkylä

Tulokset
Väliajat


21.8.2012 ILTARASTIT, Pietarinmäki

Tulokset
Väliajat


15.8.2012 KUNTOTARKKUUSSUUNNISTUS, Kiljava

Tulokset


14.8.2012 ILTARASTIT, Perttula

Tulokset
Väliajat


7.8.2012 ILTARASTIT, Kalkkivuori

Tulokset
Väliajat


31.7.2012 ILTARASTIT, Kytäjä

Tulokset
Väliajat


31.07.2012 RAKENTAJA-RASTIT, Kytäjä

Tulokset
Väliajat


26.6.2012 ILTARASTIT Paraatinkallio, itä

Tulokset
Väliajat


19.6.2012 ILTARASTIT Käpylännummi

Tulokset
Väliajat
tästä reittihärveliin


12.6.2012 ILTARASTIT Nummenpää-Röykkä

Tulokset
Väliajat


5.6.2012 ILTARASTIT Partionummi

Tulokset
Väliajat


29.05.2012 ILTARASTIT Röykkä, hiekkakuoppa

Tulokset
Väliajat


22.05.2012 ILTARASTIT Pitkämäki

Tulokset
Väliajat


15.05.2012 ILTARASTIT Isoniittu, Sprintti

Tulokset
Väliajat


08.05.2012 ILTARASTIT Vaaksi, itä

Tulokset
Väliajat


08.05.2012 RAKENTAJA-RASTIT, Vaaksinjärvi

Tulokset
Väliajat


02.05.2012 ILTARASTIT Suomies, etelä

Tulokset
Väliajat


24.04.2012 ILTARASTIT Metsäkylä

Tulokset
Väliajat


Tulokset 2011

RR mestaruuskilpailujen korjatut tulokset

tulokset

25.10.2011 ILTARASTIT + YÖ, Palojoki
HUOM TÄSSÄ KORJATUT TULOKSET. TIETOKONEONGELMIEN VUOKSI KAIKKIA PÄIVÄRASTIEN VÄIAIKOJA EI SAATU KONEELLE. PAHOITTELEN TAPAHTUNUTTA T. REIJO

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

18.10.2011 ILTARASTIT + YÖ, Käpylännummi

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

11.10.2011 ILTARASTIT + YÖ, Partionummi 2

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

04.10.2011 ILTARASTIT +YÖ, Parkkimäki-Pitkämäki

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

27.9.2011 ILTARASTIT + YÖ, Metsäkylä-Mäntysalo

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

20.9.2011 ILTARASTIT + YÖ, Nukari, Salmelanmäki

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

13.9.2011 ILTARASTIT + YÖ, Röykän sairaala

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

6.9.2011 ILTARASTIT + YÖ, Pietarinmäki
teknisistä ongelmista johtuen emme saaneet kaikkia yörastien väliaikoja tuloksiin – valitan tapahtunutta t. Reijo/

Tulokset
Väliajat
Tulokset yö
Väliajat yö

30.8.2011 ILTARASTIT, Metsäkylä

Tulokset
Väliajat

23.8.2011 ILTARASTIT, Pinninnummi

Tulokset
Väliajat

16.8.2011 ILTARASTIT, Paraatinkallio

Tulokset
Väliajat

9.8.2011 ILTARASTIT, Alhonniittu, itä

Tulokset
Väliajat

9.8.2011 RAKENTAJIEN RASTIT, Alhonniittu, itä

Tulokset
Väliajat

2.8.2011 Märkiö, kalkkivuori

Tulokset
Väliajat

26.07.2011 Kytäjä, Jukolan maasto

Tulokset
Väliajat

28.06.2011 Käpylännummi

Tulokset
Väliajat

21.06.2011 Nummenpää-Röykkä

Tulokset
Väliajat

14.06.2011 Vaaksi

Tulokset
Väliajat

7.06.2011 Härkähaanmäki

Tulokset
Väliajat

31.05.2011 Paraatinkallio, itä

Tulokset
Väliajat

24.05.2011 Rajamäki sprintti

Tulokset
Väliajat

17.05.2011 Partionummi

Tulokset
Väliajat

10.05.2011 Astrakan

Tulokset
Väliajat

03.05.2011 Suomies

Tulokset
Väliajat

26.04.2011 Metsäkylä

Tulokset
Väliajat

19.04.2011 Alhonniittu

Tulokset
Väliajat