Muista maksaa seuran jäsenmaksu!

Rajamäen Rykmentti tarjoaa jäsenilleen tänä vuonna mm. seuraavia etuja:

 • Osallistuminen Nurmijärven iltarasteille ilman osanottomaksua
 • Alennus seuran suunnistuskoulumaksusta
 • Mahdollisuus ostaa edullisia seura-asusteita seuran kautta
 • Seura-alennus urheilutarvikkeista Hyvinkään Intersport-liikkeessä (jäsenmaksukuitilla)
 • Edullisia suunnistusleirejä ja kilpailumatkoja
 • Kilpailuilmoittautumispalvelu Suunnistusliiton Irma-palvelun kautta ja osanottomaksujen laskuttaminen ilmoittautuneilta jälkikäteen niiden kilpailuiden osalta, joiden osanottomaksut ovat omakustanteisia
 • Viestien osanottomaksut kaikissa sarjoissa ja henkilökohtaisten Suomenmestaruuskilpailuiden ja aluemestaruuskilpailuiden osanottomaksut sarjoissa H21, D21 ja nuoremmat sekä alle 16-vuotiaiden osanottomaksuja muiden henkilökohtaisten kilpailuiden osalta enintään 30€/kilpailija
 • Sarjoissa H35, D35 ja vanhemmat henkilökohtaisten Suomenmestaruuskilpailuiden osanottomaksut kilpailijan sijoittuessa kyseisessä SM-kilpailussa sijoille 1-6

Vuoden 2015 Jäsenmaksut:

 • kilpailevat yli 16-vuotiaat 70 euroa
 • kilpailevat alle 16-vuotiaat 35 euroa
 • muut yli 16-vuotiaat 50 euroa
 • muut alle 16-vuotiaat 25 euroa
 • perhejäsenmaksu (sis. vanhemmat ja alle 20-vuotiaat lapset) 150 euroa
 • kannattajajäsenmaksu yhteisöltä 100 euroa
 • kannattajajäsenmaksu yksityiseltä henkilöltä 50 euroa
  Kunniajäseniltään (65-vuotiaat ja vanhemmat) seura ei peri jäsenmaksua.

Maksuohjeet:
Saajan tilinumero: IBAN: FI44 5300 5140 0028 04
Saajan nimi: Rajamäen Rykmentti ry
Viitenumero: 51004 (käytä vain, jos maksat pelkästään oman jäsenmaksusi!)
Eräpäivä: 30.3.2015

Jos maksat vain oman jäsenmaksusi, käytä viitenumeroa 51004. Jos maksat useamman henkilön jäsenmaksut kerralla, älä käytä viitenumeroa, vaan merkitse maksun viestitietoihin ”jäsenmaksu 2015” ja niiden henkilöiden nimet, joiden jäsenmaksut maksat.
Jos olet(te) uusia jäseniä tai osoitetietonne ovat muuttuneet, lähetä jäsenten nimet, sähköpostiosoitteet, postiosoitteet ja syntymäajat jäsenrekisterin hoitajalle Ilkka Ojapalolle (Lääkärintie 5G, 01900 Nurmijärvi, ojapalot(at)dlc.fi, 050-5409357). Näin varmistat yhteystietojenne siirtymisen jäsenrekisteriin ja myös seurapostin saamisen.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.